PCV spienione to płyty wytworzone z polichlorku winylu, przy zastosowaniu metody wytłaczania polegającej na swobodnym spienianiu. Są nadzwyczaj lekkie, sztywne, wytrzymałe i łatwe w obróbce mechanicznej. Ich zwarta struktura zapewnia im niebywałą gładkość i łatwość utrzymania w czystości – brud osiada na powierzchni materiału, a nie wnika w jego głąb. Niewrażliwe na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, trudnopalne i o niskim stopniu nasiąkliwości. Nie korodują, są dźwiękoszczelne i odporne na działanie substancji chemicznych.

Wspomniany materiał znalazł szereg zastosowań, jednak szczególnie często wykorzystuje się go w branży reklamowej. PCV spienione to idealne podłoże do nadruku reklam. Można je też lakierować i nakładać na nie folię. Dostępne są w wersji matowej. Łatwo nadać mu odpowiedni kształt przez gięcie na gorąco. To produkt, który można obrabiać na mnóstwo sposobów m.in. formować próżniowo, frezować, docinać, sztancować, gwintować itp.

U nas zakupicie Państwo PCV spienione białe i w kolorze, używane do produkcji szyldów reklamowych, tablic informacyjnych, stojaków, liter przestrzennych, wykonywania zabudów stoisk, konstrukcji przestrzennych i dekoracji. Dobrze służy jako materiał wykończeniowy. Sprawdzi się przy tworzeniu podwieszanych sufitów, ścianek działowych i w stolarce. Nie jest drogi, a zapewnia doskonały efekt.

Naszym klientom oferujemy personalizację produktów! Płyty wykonujemy w różnych rozmiarach i grubościach, zgodnie z wytycznymi klienta.