Jesteśmy dla Państwa żeby zaspokoić Wasze potrzeby oszczędzając czas i środki. Dostarczamy tworzywa sztuczne oraz dzielimy się doświadczeniem i doradzamy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom z różnych branż m.in. budowlanej, przemysłowej, reklamowej, motoryzacyjnej.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo:

- poliwęglan lity,
- poliwęglan komorowy (nazywany też dziurkowanym),
- płyty PMMA, czyli z plexi i akrylu,
- płyty z PCV spienionego i PCV twardego,
- warstwowe płyty aluminiowe,
- płyty trapezowe i faliste,
- płyty poliestrowe oraz z utwardzonego i spienionego polistyrenu,
- płyty ABS, PP (polipropylenowe) i PE (polietylenowe),
- tworzywa techniczne m.in. poliamid, teflon PTFE, poliuretan PUR.

Realizujemy również usługę cięcia płyt na wymiar, ich gięcia, a także możemy wskazać firmy zajmujące się montażem płyt na indywidualne zamówienie klienta. Wystarczy się z nami skontaktować, dokonać niezbędnych ustaleń, a nasi pracownicy pomogą Pństwu w doborze odpowiedniego materiału i sposobu montażu.

Wszystkie oferowane materiały są najwyższej jakości, solidne, wytrzymałe. Niektóre wykazują bardzo dobrą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Lekkie, giętkie, ale jednocześnie mocne, sztywne. Towary pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Przestrzegamy zaleceń producenta co do ich sposobu magazynowania i transportu, więc nie ma obaw, że nabędą Państwo u nas egzemplarz wybrakowany, zniszczony lub o obniżonej trwałości.
 

To nas wyróżnia na tle konkurencji!

Kompleksowość – staramy się rozwiązać Państwa problem, doradzić w doborze oraz dostosowaniu odpowiedniego materiału zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. 

Nastawienie na potrzeby rynku – ludzie są różni, tak jak różne są ich wymagania, którym My próbujemy sprostać. Odpowiadamy na wzrost zainteresowania danym materiałem, monitorujemy zmiany w obszarze naszej działalności i poszerzamy asortyment.

Zróżnicowana oferta – nie ma materiału uniwersalnego, dlatego ciągle rozbudowujemy katalog produktów o kolejne pozycje, by każdy klient mógł znaleźć u nas to, czego szuka czy to klient indywidualny czy firma. 

Dopasowanie do potrzeb branży – specyfika branży warunkuje parametry techniczne wykorzystywanych w niej materiałów, dlatego staramy się dostarczać optymalne rozwiązania i zapewniać możliwie jak największy wybór towarów żeby zaspokoić jak najwięcej Państwa potrzeb.

Profesjonalizm – każdemu gwarantujemy mu obsługę na najwyższym poziomie tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra – nasi pracownicy służą wiedzą i pomocą w zakresie selekcji tworzyw sztucznych, z uwzględnieniem ich planowanego zastosowania, montażu i doboru akcesoriów.