Dostarczamy tworzywa sztuczne dla różnych branż m.in. budowlanej, przemysłowej, reklamowej, motoryzacyjnej. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo:

- poliwęglan lity,
- poliwęglan komorowy (nazywany też dziurkowanym),
- płyty PMMA, czyli z plexi i akrylu,
- płyty z PCV spienionego i PCV twardego,
- warstwowe płyty aluminiowe,
- płyty trapezowe i faliste,
- płyty poliestrowe oraz z utwardzonego i spienionego polistyrenu,
- płyty ABS, PP (polipropylenowe) i PE (polietylenowe),
- stojaki i ekspozytory,
- tworzywa techniczne m.in. poliamid, teflon PTFE, poliuretan PUR.

Realizujemy też usługę cięcia płyt na wymiar, ich gięcia i klejenia, a także zajmujemy się montażem płyt na indywidualne zamówienie klienta. Wystarczy się z nami skontaktować, dokonać niezbędnych ustaleń, a nasi pracownicy zjawią się w umówionym miejscu i czasie.

Wszystkie oferowane materiały są solidne, wytrzymałe i wykazują bardzo dobrą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Lekkie, giętkie, ale jednocześnie mocne, sztywne i niemal niezniszczalne. Towary pozyskujemy wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Przestrzegamy zaleceń producenta co do ich sposobu magazynowania i transportu, więc nie ma obaw, że nabędą Państwo u nas egzemplarz wybrakowany, zniszczony lub o obniżonej trwałości.
 

To nas wyróżnia na tle konkurencji!

Kompleksowość – nie tylko sprzedajemy, ale i doradzamy, montujemy i zapewniamy usługi z zakresu obróbki.

Nastawienie na potrzeby rynku – ludzie są różni, tak jak różne są ich wymagania, którym My próbujemy sprostać. Odpowiadamy na wzrost zainteresowania danym materiałem, monitorujemy zmiany w obszarze naszej działalności i poszerzamy asortyment.

Zróżnicowana oferta – nie ma materiału uniwersalnego, dlatego ciągle rozbudowujemy katalog produktów o kolejne pozycje, by każdy klient mógł znaleźć u nas to, czego szuka.

Dopasowanie do potrzeb branży – specyfika branży warunkuje parametry techniczne wykorzystywanych w niej materiałów, dlatego staramy się dostarczać optymalne rozwiązania i zapewniać możliwie jak największy wybór towarów.

Profesjonalizm – każdego klienta traktujemy z szacunkiem i gwarantujemy mu obsługę na najwyższym poziomie.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra – nasi pracownicy służą wiedzą i pomocą w zakresie selekcji tworzyw sztucznych, z uwzględnieniem ich planowanego zastosowania, montażu i doboru akcesoriów.